Siemka :D
Jak widzicie powracam na kanał na YT :D
Zmieniłam trochę to co wcześniej planowałam.. nie będzie to coś w stylu wiadomości bo .. ciężko zebrać informacje tak aby nie pominąć czegoś ważnego lub jakiegoś fandomu ..
Niestety nie mam dobrego sprzętu do nagrywania ale przecież ważna jest treść co nie ?:D
OK mam nadzieje, że teraz będzie lepiej mi szło a wy nie zaczniecie mnie HEJTOWAĆ za byle gówno :D
DZIEKI I ZAPRASZAM NA NOWY FILMIK :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz