czwartek, 21 marca 2013

POMOCY !

Siemka! 

Jak wiecie zbliża się sobota i trzeba niedługo nagrywać kolejny filmik ! A wy wciaz nie wyslaliscie mi zadnej historii ! Mamy juz HIT TYGODNIA ,mamy polecane blogi ale brakuje NEWSÓW I HISTORYJKI ! ;] 

PROSZĘ NAWET JEŚLI NIE MACIE OCHOTY PISAĆ SWOJEJ UDOSTĘPNIJCIE ! MOŻE ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNE OSOBY  ;] 

(możliwość zdobycia kilku followers ) !! ;] 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz