Siemka!
Jak wiecie zbliża się sobota i trzeba niedługo nagrywać kolejny filmik ! A wy wciaz nie wyslaliscie mi zadnej historii ! Mamy juz HIT TYGODNIA ,mamy polecane blogi ale brakuje NEWSÓW I HISTORYJKI ! ;]
PROSZĘ NAWET JEŚLI NIE MACIE OCHOTY PISAĆ SWOJEJ UDOSTĘPNIJCIE ! MOŻE ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNE OSOBY ;]
(możliwość zdobycia kilku followers ) !! ;]
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz